Sport

Badminton: medalje za Pančevce na veteranskom kupu

U Nacionalnom badminton centru na Adi Ciganliji, 20. aprila održan je Veteranski kup Srbije u badmintonu u organizaciji Badminton saveza Srbije.

Veterani Badminton kluba Dinamo iz Pančeva imali su zapaženu ulogu na ovom turniru.

U kategoriji iznad 35 godina, šampionsku titulu u ženskom dublu osvojili su Jasmina Milošević i Maja Serdar. U kategoriji mešovitih dublova, Dejan Krstin i Maja Serdar osvojili su srebrnu, a u kategoriji muških dublova, Goran Jelesijević i Branislav Vodeničar (Banat, Zrenjanin) osvojili su bronzanu medalju.

U kategoriji muškog singla iznad 40 godina, bronzanu medalju osvojio je Predrag Stanimirović.

U kategoriji muškog dubla iznad 45 godina, bronzanu medalju osvojili su Dušan Acegan i Dejan Krstin.