DruštvoNaslovna

Stevanović žestoko odgovorio Mariniki Tepić: Tajkunska pudlica Dragana Đilasa i Dragana Šolaka

Aleksandar Stevanović, poverenik Gradskog odbora Srpske napredne stranke i gradonačelnik Pančeva na današnjoj konferenciji za novinare odgovorio je na gnusne laži Marinike Tepić koje je ona pokušala da iznese danas u Pančevu.

Ona je u pratnji nekoliko ljudi iz Beograda došla u Pančevo, i po već ustaljenoj praksi, gnusnim lažima napadala političke neistomišljenike izbegavši da odgovori na bilo koje pitanje koje se odnosilo na njenu umešanost u mnogobrojne malverzacije i veze sa narko dilerima i pretnjama iseljavanjem novinara iz Pančeva.

Aleksandar Stevanović podsetio je na niz malverzacija koje je Marinika Tepić sprovodila u prethodnim godinama.

Marinika Tepić tajkunska pudlica Dragana Đilasa i Dragana Šolaka. Sve što ova dvojica ne smeju da kažu poturaju pokretnu lutku Mariniku Tepić da ide po Srbiji i iznosi najgnusnije laži i izmišljotine. To je žena koja je do sada promenila šest stranaka i postala je najpoznatija preletačica u istoriji srpske politike. To je žena koja se družila i koja se druži i dalje sa narko dilerima, što možete videti na ovim fotografijama. To je ista ona žena koja je družeći se sa narko dilerom, naredila tom istom da iseli iz Pančeva novinara TV Pančevo Miroslava Milakova, podsetio je Stevanović.

 

 

On je takođe podsetio na još jednu od neistina u nizu, o navodnom iseljavanju Marinike Tepić iz Pančeva.

Marinika Tepić iznosi neistinu da je ona otkako je Srpska napredna stranka došla na vlast u Pančevu iseljena iz Pančeva, iako Pančevo jako dobro zna da ona od 2014. godine živi u Novom Sadu gde je dobila na korišćenje stan od pokrajinske administracije u kojoj je bila član. Dok je bila član pokrajinske administracije, ona je svojim delima pljačkala budžet Autonomne pokrajine Vojvodine i svojim prijateljima izdvajala novac za nepostojeće manifestacije i za nepostojeće sportske klubove i na taj način je enormno oštetila budžet Autonomne pokrajine Vojvodine, podsetio je Aleksandar Stevanović.

Stevanović je podsetio i na letošnje pokušaje destrukcije radova u centru grada od strane Tepićke.

To je ista ona žena, što možemo da vidimo na slici, koja je letos prilikom izvođenja radova u centralnom gradskom jezgru dovela stotinu huligana iz Beograda. Vidite ih ovde na slikama kako ruše naš grad i ne dozvoljavaju da Pančevo napreduje i da se ulepšava. To je ista ona žena koja sebe naziva antifašistom, a u zgradi u kojoj su se nalazile stranačke, jedne od stranačkih prostorija, s obzirom da je ona bila kako smo već rekli u šest stranaka, nije dozvoljavala da pripadnici Romske nacionalne zajednice obavljaju svoju delatnost i izbacivala ih je iz te iste zgrade, nastavio je nabrajanje Stevanović.

 

Ovaj put u Pančevu pokušala je da iznese nove gnusne laži protiv predsednika Republike Srbije Aleksandra Stevanovića.

To je žena koja je bila danas u Pančevu na sponzorisanoj ekskurziji i nastavila je da iznosi niz gnusnih laži i neistina usmerenih ka predsedniku Republike Srbije Aleksandru Vučiću i ka ljudima koji su ovu državu i ovaj grad stavili na noge nakon svih onih stvari koje su oni činili i koji su doveli našu državu na rub bankrota, a Pančevo toliko devastirali da je naš grad sa pozicije industrijskog giganta postao grad sa velikim brojem nezaposlenih stanovnika. Došla je da iznosi niz gnusnih neistina i laži protiv onih ljudi koji su radili na tome da najveće i najjače svetske kompanije danas u Pančevu otvaraju svoje proizvodne pogone, protiv onih koji su otvorili veliki broj radnih mesta u kojima Pančevci mogu da ostvare svoje radno pravo, protiv onih koji su posle 40 godina rekonstruisali Opštu bolnicu Pančevo i omogućili svim ljudima na ovom prostoru da mogu da se leče u Pančevu, protiv onih koji su posle 20 godina u samo prethodnih tri meseca rekonstruisali oko 30 kilometara lokalnih puteva i ulica. Sve je to ono što je urađeno u vreme Srpske napredne stranke, oštro je odgovorio Aleksandar Stevanović.

A puno je urađeno otkako je Srpska napredna stranka preuzela rukovođenje Pančevom.

Ovim putem ispred Gradskog odbora Srpske napredne stranke hoću da obećam građanima Pančeva da ćemo mi da nastavimo da sledimo politiku našeg predsednika Aleksandra Vučića, da ćemo da nastavimo da gradimo Pančevo i da ćemo da budemo lider u ovom region. Građani su nam na prošlim izborima dali istorijsku podršku koju do sada nije ostvarila nijedna politička partija u Srbiji. Naša obećanja ćemo da ispunimo, a naš grad ćemo da unapredimo da budemo prijatno mesto za život, zaključio je Aleksandar Stevanović.