NaslovnaSport

Karate klub Dinamo iz Pančeva vicešampion Premijer lige Srbije za 2019. godinu

Seniorska ekipa Karate kluba Dinamo iz Pančeva osvojila je srebrnu medalju i titulu vicešampiona Premijer karate lige Srbije i ponovila uspeh od prošle godine.

U nedelju, 17. novembra u Banatskom Novom Selu održan je turnir Premijer lige za seniore i seniorke.

Karate klub Dinamo je nastupio sa podmlađenom ekipom koja je veoma motivisana sve iznenadila i u prvom kolu savladala iskusniju ekipu Studentskog grada sa 2:1.  U drugom meču u borbi za titulu ekipa Dinama je izgubila od odlične ekipe Borca iz Čačka sa 2:0.

Za vicešampionsku titulu su se izborili takmičari Aleksandar Anđelković, Đorđe Salapura, Uroš Petrovački i mladi debitant Nikola Ivanović.

Najbolji mladi kataši Srbije imali su dvodnevne pripreme u Bačkoj Palanci na kojima je bio i Aleksandar Zdešić, najbolji kataš Dinama i juniorski prvak Srbije.

Izvor: KK Dinamo