NaslovnaSport

Pioniri Streljačke družine „Pančevo 1813“ osvojili tri medalje na takmičenju u Staroj Pazovi

Ognjen Lukić je osvojio srebrnu medalju puškom, ekipa pionira „Streljačke družine Pančevo 1813“ puškom je treća, kao i ekipa pionira pištoljem u okviru drugog kola Lige pionira Vojvodine.

Drugo kolo Lige pionira Vojvodine vazdušnom puškom i pištoljem održano je za vikend u Staroj Pazovi.

Ekipa Pionira vazdušnom puškom je osvojila treće mesto, a Ognjen Lukić je osvojio srebrnu medalju sa rezultatom od 182 kruga. Ognjen Bunčić je sedmi sa 171 krugom, a uspešno je debitovao Aleksej Papović sa 120 postignutih krugova.

Ekipa pionira vazdušnim pištoljem je takođe osvojila treće mesto, Ognjen Bunčić je osvojio četvrto mesto sa 166 krugova, osmi je Ognjen Lukić sa 135, a uspešno je debitovao Jovan Kondić sa 99 krugova.

 

Pionirke nisu nastupile iz zdravstvenih razloga, ali će imati priliku da se dokažu na trećem kolu Lige koje će biti održano 14. novembra u Sremskoj Mitrovici i četvrtom 21. novembra u Zrenjaninu.

Foto: SD „Pančevo 1813“